Trvale zhubnout a netrpět při tom pocitem, že něco musíte nebo nesmíte, není nic jiného, než nastavení správného režimu. Režimu, který budete schopni akceptovat a který vás bude i bavit. Který dodržíte.

Váš organismus jej přijme jako lepší, srovná se s ním následně i psychika a to je základ toho, že vaše váha půjde dolů a trvale tam zůstane.

Nastavení správného dietního režimu je individuální. Nutriční poradenství vychází z důkladného rozboru vašeho těla, vašich stravovacích možností a návyků a vašeho životního stylu. Důkladný rozbor vašisoučasné výživy, zda tělu dáváte to, co potřebuje a nastavení  nového stravovacího režimu.

Rozebereme  v klidu to, proč se na mě obrátili, čeho chce dosáhnout. Koučink začíná už při prvním setkání smiley. Pokud jste se obrátili na někoho, koho žádáte o pomoc, ten člověk vás vede a ukazuje vám výsledky, tak to vidím já. Takže vyplnění dotazníku, který za měsíc porovnáme a dáme si další cíle, případně kontrolujeme, zda se držíme toho, co jsme si předsevzali. 

Důležitým předpokladem, jak začít v životě něco měnit je zjistit, jak na tom jsem aktuálně nyní.

 

K tomu slouží přístroj InBody 230