Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
                                                             Havajská masáž
Tradični havajská masáž založená na rytmických technikách, využívající nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidňující hudbou. Výborně si odpočinete nejen tělesně ale i duševně. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními masážemi.

Původní obyvatelé Havaje, vzdáleni tisíce kilometrů od nejbližšího kontinentu díky své izolaci vytvořili unikátní přístup k životu a světu. Vyvinuli svou vlastní filozofii, zvanou HUNA a dosáhli skutečné dovednosti v oblasti léčení a napravovování vztahů. Lomi-lomi masáž je její přirozenou součástí. Lomi se překládá jako masírovat, drhnout, třít. V souladu s moderním chápáním je ve světě považována za masáž léčebnou.
 

lomi-lomi-massage