Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Medová masáž se provádí na zádech. Potřu Vás tekutým voňavým medem a poté ho  speciální technikou vmasíruji do těla . Med vlivem napětí a podtlakem z  těla  vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Po masáži zůstane na kůži pěna, kterou  odstraním vlhkým ručníkem, takže nemusíte mít strach, že budete  ulepení.Medová masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Doporučuje lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem. Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže Vám při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi. Naopak se nedoporučuje lidem, kteří trpí alergií na med, májí citlivou pokožku nebo ranky a odřeniny na těle.