Byla jsem hyperaktivní dítě, což logicky vedlo mé rodiče k hledání ideálního sportu pro mě. Závodně jsem lyžovala, běhala, plavala. Moje hyperaktivita byla taková, že jsem tohle stihla najednou smiley . Bohužel v patnácti letech, kdy jsem už plavala s výběrem české reprezentace, jsem si ze soustředění ze spřátelené země přivezla mononukleozu, čímž moje účast ve vrcholovém sportu skončila, nikoliv však sportování jako takové. Pohyb prostě k mému životu  potřebuji. Chodila jsem cvičit, i když jsem byla zaměstnaná 8 hodin denně, měla děti, čas jsem si našla už jenom proto, abych se dobyla energií. Sport mi dodával sílu nejen fyzickou, ale i psychickou, dával mi šanci překonat těžké chvíle v životě. A protože mě zajímalo, jak lidské tělo funguje a zároveň jak ho uzdravovat, vystudovala jsem nejen na Palestře ( Masérka pro zdravotnictví, Fitness Trenér, Cvičitel zdravotní tělesné výchovy), ale i na Homeopatické fakultě a také Ajurvédu. Studovala jsem výživu, protože jsem skoro před 20 lety přestala jíst maso.

Jako sportovní trenér a instruktorka skupinových lekcí jsem pracovala v Holmes Place, Health&Fitness Olgy Šípkové  Vyšehrad, Zličín, Na Příkopech (nynější Xplore fitness) , Club Park Holiday Benice, Hit fitness Flora, YMCA, R5 Volcano, jako terapeutka v Hiltonu (Cybex), King´s Court Hotelu a na oddělení rehabilitace v Kladně. Můj zájem o sebeobranu fascinoval Kalah, reálná sebeobrana, jimž jsem se stala instruktorem.

Všechny svoje zájmy jsem shrnula v Poradci zdravého životního stylu, což mi dává možnost pomáhat lidem na všech úrovních , které jsem studovala : poradit s výživou, úpravou váhy, sportovním tréninkem, zároveň je důležitá psychologie, klienta koučovat, motivovat.... smiley