Byla jsem hyperaktivní dítě, což logicky vedlo mé rodiče k hledání ideálního sportu pro mě. Závodně jsem lyžovala, běhala, plavala. Moje hyperaktivita byla taková, že jsem tohle stihla najednou smiley . Bohužel v patnácti letech, kdy jsem už plavala s výběrem české reprezentace, jsem si ze soustředění ze spřátelené země přivezla mononukleosu, čímž moje účast ve vrcholovém sportu skončila, nikoliv však sportování jako takové. Pohyb prostě k mému životu  potřebuji. Chodila jsem cvičit, i když jsem byla zaměstnaná 8 hodin denně, měla děti, čas jsem si našla už jenom proto, abych se dobila energií. Sport mi dodával sílu nejen fyzickou, ale i psychickou, dával mi šanci překonat těžké chvíle v životě. A protože mě zajímalo, jak lidské tělo funguje a zároveň jak ho uzdravovat, vystudovala jsem nejen na Palestře ( Masérka pro zdravotnictví, Fitness Trenér, Cvičitel zdravotní tělesné výchovy), ale i na Homeopatické fakultě a také Ajurvédu. Studovala jsem výživu, protože jsem skoro před 20 lety přestala jíst maso.

Jako sportovní trenér jsem pracovala v Holmes Place, Health&Fitness Olgy Šípkové v Kongresovém centru, jako terapeutka v Hiltonu (Cybex), King´s Court Hotelu a na oddělení rehabilitace v Kladně.

Všechny svoje zájmy jsem shrnula v Poradci zdravého životního stylu, což mi dává možnost pomáhat lidem na všech úrovních , které jsem studovala : poradit s výživou, úpravou váhy, sportovním tréninkem, zároveň je důležitá psychologie, klienta koučovat, motivovat.... smiley